Kdo jsem?

A proč tu jsem?

Ahoj já jsem Regi a narodila jsem se roku 2003.

Miluji život a to nejen ten můj.

Miluji přírodu a vše v ní, západy a východy slunce, hřející slunce na mých tvářích, burácející déšť a tu vůni po něm, kuchaření a taky to jezení, hudbu, čtení, filmy a seriály, barvy, válení se ve sněhu,... 

Věřím v lásku, vesmír, kouzlo přitažlivosti a v samu sebe.

Kuchyně je moje vášeň! Chtěla bych se v ní posouvat, zlepšovat a tvořit víc a víc. No a hlavně proto vznikl tento blog. Chtěla bych se s vámi podělit o mé recepty a celkově o můj život.

Jak se to všechno seběhlo?

Okolo mých 13 let jsem se začala zajímat o téma seberozvoj a celkově více o ten ŽIVOT. No a po několika pádech na hubu jsem tak nějak začala zjišťovat, co vlastně chci. Objevila jsem samu sebe a začala podle sebe žít. Začala jsem naslouchat sobě a okolí a teď tu jsem. 

Jsem sama sebou a rozhodla jsem se, že bych se chtěla o ten můj život podělit.

-

O hodně více si teď vážím života a to nejen svého.

Jedna z těch větších změn, co se u mě na cestě k seberozvoji udála, bylo přesměrování se na rostlinnou stravu. Taky se snažím žít více ekologicky a tím žít více v souznění nejen se zvířaty, ale i s tou naší matkou přírodou.

Hlavně jsem ale hodně zapracovala sama na sobě a neustále na sobě pracuji. Ano, mám ještě hodně co vylepšovat, ale vše chce čas.

Teď žiju tak, jak žiju. 

V souznění s přírodou, se vším živým a se sebou. 

Zkusíte to se mnou?