Souznění?

Aneb moje cesta...

Tímto článkem bych vás chtěla trochu seznámit s tímto blogem. Chci se nějak pokusit objasnit, co pro mě souznění vlastně znamená a proč se tak můj blog jmenuje?

-

Řekla bych, že je to cesta. 

Cesta, na kterou jsem se vydala, když mi bylo cca 13. Tehdy jsem si začala více vážit života, všeho v něm a hlavně sama sebe.

Je to cesta, ve které se snažím pracovat na tom, nepřitahovat do mého života negativní energii, jako je smutek, zlost, nenávist, závist,... (když už se tyto emoce objeví, tak to není na úkor něčí bolesti, ale lásky) Chci se naučit co nejvíce do světa šířit jen čistou a pozitivní energii, radost a hlavně LÁSKU.

Lásku totiž v sobě a kolem sebe máme všichni, ale dost často na ni lidé zapomenou a pak si sobě a mezi sebou ubližují. Jelikož nemají dost lásky sami pro sebe, tak ji ze světa berou. Odcizenou lásku pak nahrazuje krutost, strach, zlost, násilí, smutek... 

Já jsem se ale rozhodla, že už nechci být jedna z těch, kdo lásku bere, ale že chci být ta, co ji do světa šíří. Láska nás totiž všechny spojuje v jedno, tak proč ji ze světa brát?

Proč ničit, když můžu tvořit? Proč brát, když můžu dávat? Proč plakat, když se můžu smát?

-

Toto je tedy teď moje cesta. Na ní se snažím souznít s ostatními, naslouchat bez rozdílů, neodsuzovat, objevovat... Je to cesta, na které se snažím být sama sebou, na které objevuji to kouzelné ukryté v každém z nás a taky objevuji samu sebe.

A jsem tu proto, že se chci o tuto cestu s vámi podělit.

-

Co na blogu najdete?

Hlavně všemožné recepty. To je totiž to, co mě naplňuje ze všeho nejvíc. Taky se s vámi chci prostřednictvím tohoto blogu podělit celkově o můj život a třeba někoho inspirovat i co se seberozvojové stránky týče.

To je ode mě zatím asi vše. Mějte se krásně a pokud byste měli cokoliv na srdci, napište!